Find us on Facebook
 
 

darčekový poukaz

Ak si nie ste istí, akým darčekom potešiť vašich blízkych, priateľov alebo kolegov, máme práve pre vás jedinečnú ponuku poukazov na konzumáciu v reštauráciách spoločnosti Kolkovna Restaurants.

Naše darčekové poukazy naozaj potešia každého.

Prostredníctvom nášho darčekového poukazu máte možnosť obdarovať svojich blízkych a venovať im tak gurmánsky zážitok, ktorý poteší nielen chuťové poháriky.

Darčekové poukazy predstavujú ideálny darček na každú príležitosť, urobia radosť vašim blízkym, priateľom alebo kolegom. Firmy môžu obdarovať svojich obchodných partnerov alebo ich použiť na vhodnú motiváciu a ohodnotenie svojich zamestnancov. Darčekové poukazy sú jednoducho originálnym darčekom pre každého!

Ako je možné darčekový poukaz použiť:

1. Poukaz je možné použiť iba na jednorazovú úhradu konzumácie vo výške jej nominálnej hodnoty v reštauráciách spoločnosti Kolkovna Restaurants.
2. Ak je hodnota kúpeného tovaru nižšia než nominálna hodnota uvedená na poukaze, rozdielna suma sa nevracia. Ak je hodnota kúpeného tovaru vyššia než nominálna hodnota uvedená na poukaze, rozdielnu hodnotu je potrebné doplatiť.
3. Lehota platnosti je neobmedzená.
4. Poukaz nie je možné vymeniť za peňažnú hotovosť.
5. Falšovanie a pozmeňovanie poukazov je zakázané a môže byť trestné – ide o ceninu.

Objednať >>